Rada Miejska

Kompetencje i uprawnienia Rady. Podstawa prawna działania. Składy osobowe Rady i Komisji. Dane kontaktowe osób (telefon, e-mail, adres).

Zgodnie z art. 15 i 16 Ustawy o samorządzie gminnym, organem stanowiącym i kontrolnym w gminie jest rada miejska, której kadencja trwa 4 lata. Zgodnie z art. 18 do właściwości rady miejskiej należą wszystkie sprawy pozostające w zakresie działania gminy. Są to m.in.: uchwalanie statutu gminy, uchwalanie budżetu gminy, uchwalanie miejscowych planów zagospodarowania przestrzennego, podejmowanie uchwał w sprawach podatków i opłat w granicach określonychw odrębnych ustawach.

Rada miejska jest organem stanowiącym i kontrolnym gminy. Rada obraduje na sesjach zwołanych przez przewodniczącego rady w miarę potrzeb, nie rzadziej jednak niż raz w kwartale.Termin sesji, jej miejsce i porządek obrad podaje się do wiadomości mieszkańców gminy, którym zarząd zapewnia warunki umożliwiające przysłuchiwanie się obradom rady. W kadencji 2002 - 2006 Rada Miejska działa w następującym składzie:

Maciej Trzewiczyński
Przewodniczący Rady Miejskiej
Zdjęcie osoby Maciej Trzewiczyński
Imię:
Maciej
Nazwisko:
Trzewiczyński
Email:
mtrzewiczynski@kleczew.pl
Opis:

Trwa wczytywanie metryki. Proszę czekać.
Marian Kapela
Wiceprzewodniczący Rady Miejskiej
Zdjęcie osoby Marian Kapela
Imię:
Marian
Nazwisko:
Kapela
Email:
mkapela@kleczew.pl
Trwa wczytywanie metryki. Proszę czekać.
Janusz Ruszkowski
Wiceprzewodniczący Rady Miejskiej
Zdjęcie osoby Janusz Ruszkowski
Imię:
Janusz
Nazwisko:
Ruszkowski
Email:
jruszkowski@kleczew.pl
Trwa wczytywanie metryki. Proszę czekać.
Zdjęcie osoby Dariusz Adamczyk
Imię:
Dariusz
Nazwisko:
Adamczyk
Email:
dadamczyk@kleczew.pl
Trwa wczytywanie metryki. Proszę czekać.
Zdjęcie osoby Andrzej Pawlaczyk
Imię:
Andrzej
Nazwisko:
Pawlaczyk
Email:
apawlaczyk@kleczew.pl
Trwa wczytywanie metryki. Proszę czekać.
Krzysztof Kwiatkowski
Radny
Zdjęcie osoby Krzysztof Kwiatkowski
Imię:
Krzysztof
Nazwisko:
Kwiatkowski
Email:
kkwiatkowski@kleczew.pl
Trwa wczytywanie metryki. Proszę czekać.
Zdjęcie osoby Marek Łuczak
Imię:
Marek
Nazwisko:
Łuczak
Email:
mluczak@kleczew.pl
Trwa wczytywanie metryki. Proszę czekać.
Jarosław Maciejewski
Radny
Zdjęcie osoby Jarosław Maciejewski
Imię:
Jarosław
Nazwisko:
Maciejewski
Email:
jmaciejewski@kleczew.pl
Trwa wczytywanie metryki. Proszę czekać.
Stanisław Macyszyn
Radny
Zdjęcie osoby Stanisław Macyszyn
Imię:
Stanisław
Nazwisko:
Macyszyn
Email:
smacyszyn@kleczew.pl
Trwa wczytywanie metryki. Proszę czekać.
Zdjęcie osoby Dariusz Michalak
Imię:
Dariusz
Nazwisko:
Michalak
Email:
dmichalak@kleczew.pl
Trwa wczytywanie metryki. Proszę czekać.
Liczba komunikatów: 15 Numer strony: 1  2  
Informacja wytworzona przez:
Marcin Gwizd
email: marcing@kleczew.pl tel.:(63) 270-09-20 fax: (63) 270-09-40
, w dniu:  22‑11‑2006 15:10:00
Informacja wprowadzona do BIP przez:
Marcin Gwizd
email: marcing@kleczew.pl tel.:(63) 270-09-20 fax: (63) 270-09-40
, w dniu:  $dateTool.format("dd-MM-yyyy HH:mm:ss", $date).replace(" ", " ").replace("-","‑").replace(" 00:00:00", "")
Data ostatniej aktualizacji:
16‑12‑2008 08:41:50
Ilość wyświetleń:
Trwa wczytywanie
Wczytywanie danych...
Lp. Rodzaj zmiany article-history-date-create Wytworzono przez Wprowadzono przez Akcje
article-history-load-more
article-show-archive