Rada Miejska

Kompetencje i uprawnienia Rady. Podstawa prawna działania. Składy osobowe Rady i Komisji. Dane kontaktowe osób (telefon, e-mail, adres).



Rada miejska jest organem stanowiącym i kontrolnym gminy. Rada obraduje na sesjach zwołanych przez przewodniczącego rady w miarę potrzeb, nie rzadziej jednak niż raz w kwartale.Termin sesji, jej miejsce i porządek obrad podaje się do wiadomości mieszkańców gminy, którym zarząd zapewnia warunki umożliwiające przysłuchiwanie się obradom rady. W kadencji 2024 - 2029 Rada Miejska działa w następującym składzie:

Alicja Piaskowska
Przewodnicząca Rady Miejskiej
Zdjęcie osoby Alicja Piaskowska
Imię:
Alicja
Nazwisko:
Piaskowska
Email:
apiaskowska@kleczew.pl
Trwa wczytywanie metryki. Proszę czekać.
Jarosław Maciejewski
Wiceprzewodniczący Rady Miejskiej
Zdjęcie osoby Jarosław Maciejewski
Imię:
Jarosław
Nazwisko:
Maciejewski
Email:
jmaciejewski@kleczew.pl
Trwa wczytywanie metryki. Proszę czekać.
Jacek Pernal
Wiceprzewodniczący Rady Miejskiej
Zdjęcie osoby Jacek Pernal
Imię:
Jacek
Nazwisko:
Pernal
Email:
jpernal@kleczew.pl
Trwa wczytywanie metryki. Proszę czekać.
Zdjęcie osoby Paweł Boroński
Imię:
Paweł
Nazwisko:
Boroński
Email:
pboronski@kleczew.pl
Trwa wczytywanie metryki. Proszę czekać.
Zdjęcie osoby Adam Chorbiński
Imię:
Adam
Nazwisko:
Chorbiński
Email:
achorbinski@kleczew.pl
Trwa wczytywanie metryki. Proszę czekać.
Zdjęcie osoby Piotr Domagalski
Imię:
Piotr
Nazwisko:
Domagalski
Email:
pdomagalski@kleczew.pl
Trwa wczytywanie metryki. Proszę czekać.
Sławomir Kapturski
Radny
Zdjęcie osoby Sławomir Kapturski
Imię:
Sławomir
Nazwisko:
Kapturski
Email:
skapturski@kleczew.pl
Trwa wczytywanie metryki. Proszę czekać.
Zdjęcie osoby Joanna Kosińska
Imię:
Joanna
Nazwisko:
Kosińska
Email:
jkosinska@kleczew.pl
Trwa wczytywanie metryki. Proszę czekać.
Zdjęcie osoby Piotr Kowalski
Imię:
Piotr
Nazwisko:
Kowalski
Email:
pkowalski@kleczew.pl
Trwa wczytywanie metryki. Proszę czekać.
Krystian Lewandowski
Radny
Zdjęcie osoby Krystian Lewandowski
Imię:
Krystian
Nazwisko:
Lewandowski
Email:
klewandowski@kleczew.pl
Trwa wczytywanie metryki. Proszę czekać.
Liczba komunikatów: 15 Numer strony: 1  2  
Informacja wytworzona przez:
Dominika Socha
email: dsocha@kleczew.pl tel.:(63) 270 09 24 fax: (63) 270 09 40
, w dniu:  22‑11‑2006 15:10:00
Informacja wprowadzona do BIP przez:
Grzegorz Kałużny
email: admin@kleczew.pl tel.:(63) 270-09-20 fax: (63) 270-09-40
, w dniu:  22‑11‑2006 15:10:00
Data ostatniej aktualizacji:
21‑05‑2024 11:20:16
Ilość wyświetleń:
Trwa wczytywanie
Wczytywanie danych...
Lp. Rodzaj zmiany Data aktualizacji Wytworzono przez Wprowadzono przez Akcje
Wczytaj kolejne wersje artykułu
Pokaż archiwalne komunikaty publikowane na tej stronie